Kokius asmens duomenis renkame ir kodėl mes juos renkame?

Produktų atsiliepimai

Kai lankytojai palieka atsiliepimus svetainėje, mes renkame atsiliepimus, rodomus atsiliepimų formoje, taip pat lankytojo IP adresą ir naršyklės naudotojo agento eilutę, kas padeda aptikti spam’a.

Slapukai

Bubblepools.lt rūpinasi Jūsų duomenų saugumu. Esame įsipareigoję saugoti bei atsakingai tvarkyti Jūsų asmens duomenis. Šiame dokumente pateikiame informaciją, kaip tvarkome asmens duomenis naudodami slapukus.

Kas yra slapukas?

Slapukas – tai nedidelė informacijos rinkmena, kurią jūsų interneto naršyklė atsisiunčia ir išsaugo Jūsų kompiuterio ar kito įrenginio (pavyzdžiui, mobiliojo telefono) atmintyje Jums besilankant atitinkamoje pasupk.lt interneto svetainėje. Slapukai yra atsiunčiami į Jūsų įrenginį, siekiant tinkamai pateikti svetainės informaciją bei prisiminti Jūsų asmeninius nustatymus, taip pat svetainės lankytojų statistikos sudarymo tikslais. Reklaminiai slapukai pasupk.lt svetainėje nėra naudojami.  

Kiek laiko saugome jūsų duomenis?

Vartotojų, užsiregistravusių bubblepools.lt svetainėje duomenis saugome 5 metus. Visi vartotojai bet kuriuo metu gali matyti, redaguoti ar ištrinti savo asmeninę informaciją (išskyrus tuos atvejus, kai jie negali pakeisti naudotojo vardo). Svetainės administratoriai taip pat gali matyti ir redaguoti šią informaciją.

Kokios jūsų teisės dėl duomenų rinkimo bubblepools.lt internetinėje svetainėje?

Jei bubblepools.lt svetainėje turite asmeninę paskyrą arba palikote atsiliepimą, galite paprašyti gauti eksportuotą failą su jūsų asmens duomenimis, kuriuos mes laikome, įskaitant visus mums pateiktus duomenis. Taip pat galite paprašyti ištrinti visus jūsų asmeninius duomenis, kuriuos mes laikome. Tai neapima duomenų, kuriuos privalome laikyti administraciniais, teisiniais ar saugumo tikslais.

Kur naudojame jūsų duomenis?

Lankytojų komentarai gali būti tikrinami naudojant automatinę šlamšto aptikimo paslaugą.

5% Nuolaida
25% Nuolaida
Deja
Beveik!
10% Nuolaida
5% Nuolaida
Deja
5% Nuolaida
Beveik!
50% Nuolaida
Jokio prizo
10% Nuolaida
Sukite laimės ratą ir laimėkite prizus!
Įveskite savo el. paštą ir išmėginkite laimę, galite laimėti nuolaidų kodą nuo 5 iki 50%! 
Sėkmės! 
error: